logo - naukajestfajna.edu.pl
logo - naukajestfajna.edu.pl

Poznajmy się, czyli więcej o Nauka Jest Fajna!

26.10.2018

artykuły

Nauka Jest Fajna! jest mobilną, alternatywną działalnością edukacyjną, która powstała z połączenia wykształcenia biotechnolożki-edukatorki, przyrodniczej pasji i serca do pracy z dziećmi założycielki, mgr Justyny Karpińskiej.

Specjalizujemy się w warsztatach przyrodniczo-badawczych, które rozwijają naturalną ciekawość dziecka, zapraszają do zadawania pytań i swobodnego odkrywania świata. Podczas naszych warsztatów dzieci wykonują eksperymenty samodzielnie - dzięki temu od najmłodszych lat oswajają sobie nauki przyrodnicze, kształtują poczucie sprawczości oraz rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe.

Z autorskimi warsztatami odwiedzamy placówki edukacyjne, wydarzenia kulturalne, biznesowe i rodzinne, a także imprezy charytatywne - przyjeżdżamy wszędzia tam, gdzie spotkać można dzieci! :-)

W naszych warsztatach udział wzięły już tysiące dzieci z całej Polski. 

 

Zespół Nauka Jest Fajna! potocznie zwany Fajną Ekipą, to grupa doświadczonych edukatorek, pasjonatek nauk przyrodniczych i pedagożek. Na co dzień spotkać można nas w Bydgoszczy, jednak z chęcią podróżujemy i odwiedzamy inne miasta i miasteczka, zabierając ze sobą cały arsenał laboratoryjnych naczyń i substancji :-) 


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o warsztatach lub zapytać o eksperymenty odwiedź naszą stronę główną lub napisz do nas na kontakt@naukajestfajna.edu.pl powołując się na ten artykuł :-)

Będzie nam bardzo miło dowiedzieć się też więcej o Was - z jakich miast jesteście? Robicie już eksperymenty z Waszymi Pociechami? A może Wasze Pociechy eksperymentują same? :-)

 

Moc pozdrowień,

 

Fajna Ekipa :-) 

 

comments powered by Disqus